Openntany
Squire
Squire

Polish language and value

Tue Sep 26, 2017 5:45 am

Hello SH. I want to ask about one thing. Do you intend to introduce Polish payment currency and Polish language in the future? Enough of the players are Poles and that is why I ask. Regards.

SuperPole
Squire
Squire

Re: Polish language and value

Tue Sep 26, 2017 2:58 pm

Nie ma szans. Pytalem Soul Hunters oficjalnie na FB czy nie chca aby przetlumaczyc im gre bo mamy duzo Polskich graczy. (Jest to moja praca) ale nie chca. ZA DARMO?! Dlatego musimy grac po Angielsku.

A co do Polskiej waluty to tez nie ma szan. Gra musiala by byc specyficznie zlokalizowana w PL a nie tylko w Europie. Bylo by to dla nich zbyt kosztowne, dla nas przy uzyciu Polskiej waluty kazdy zakup bylby bardzo fajnie tani. Np. jezli kupujesz w £ w UK to masz zazwyczaj pare dolarow taniej. ;) i mielisbysmy tak samo w PL. (Zalezy jak stalby Dolar do Zlotowki).

BTW na jakim grasz serverze?

Pozdrawiam! SuperPole

Openntany
Squire
Squire

Tue Sep 26, 2017 7:47 pm

Open Sea 24. Dziękuje za odpowiedź.

Openntany
Squire
Squire

Tue Sep 26, 2017 7:50 pm

Ale szkoda , że tak traktują polską społeczność ;/

hengli
Lilith Games Staff - Admin
Lilith Games Staff - Admin

Wed Sep 27, 2017 7:48 am

No plans, sorry.

SuperPole
Squire
Squire

Thu Sep 28, 2017 1:33 pm

Wszystko kasa ;) jakby Soul Hunters byl bardzo bardzo bardzooooo popularny to chwila moment zobaczyli by mozliwosc zarobku i jazda! Sam nie sprawdzalem ale nie ma na youtube zadnych Polskich streamerow ani filmow o Soul Hunters to tez nie ma zadnej reklamy w PL na ta apke :D

Pozdrawiam was ziomki! Jakie macie LVL? Jest moze na FB jakis Polski Portal o Soul Hunters?

Alu3
Squire
Squire

Mon Nov 27, 2017 7:02 pm

Siema. Jest Soul Hunters Poland - grupa na fb dla polaków. Jest kilka typów chujowego kalibru, ale coś tam się dzieje.

Niech zmienią też przelicznik z $ ->PLN. Wg. Lilith 1$ -> 5PLN, a realnie jest 1$ -> 3,6 PLN. Jebią nas na 1,4 PLN z każdego dolara. I weź tu kup sobie takiego Ezia na 7 gwiazdek, gdzie normalnie zapłaciłbyś 150$ x 3,6 = 540, a oni chcą 750... Ja kupuję jedynie diamenty miesięczne za 15 PLN, choć powinienem płacić 11 PLN.

Kakophonix
Squire
Squire

Wed Dec 06, 2017 10:39 am

Cześć. Jestem z 181... a także z młodszego 482, by sobie pograć bez vipa od początku i mieć ubaw z uberów, gdy się wie co, kogo i jak używać by być best w HoL (z arenami różnie).
Fakt jest na FB grupa z końcówką POLAND - tam jest dwójka zaawansowanych, reszta to ludzie z serwów poniżej 300, ale potrzebują pomocy, pytają, można im coś zawsze doradzić.
Po starcie na 'Volt' gra jest diametralnie inna - nie trzeba polegać na szmelcu z kampanii (poza Osiris i Sumiko budowanych na przyszłość), bo można mieć nawet Orkona z CoFa.

Co do tłumaczenia, naprawdę tego potrzeba? Nawet jak się czegoś nie kuma po Polsku to można skrina z Noxa wrzucić na translatora - my tak robimy z tym zalewem Hiszpanów, którym nie chce się gadać 'we wspólnym' (nie wspominając o ruskich, ale tych to się czasem rozumie).

Odnośnie waluty - gdzieś właśnie na grupie FB koleś pisał, że można kupować tak by $ przeliczało na $ a nie €... ale nie pamiętam. Można by poszukać. Ale ja kasy nie wydaję więcej, VIP5 mi styka, więc nie wnikałem w temat.

decado
Squire
Squire

Wed Dec 06, 2017 10:57 am

Witam Panowie :)
Temat z przeliczaniem waluty był już wielokrotnie wałkowany (i myślę, że jeszcze nie raz wróci) - niestety problem polega na tym, że zbójeckie kursy wymiany ustala Google/Apple a nie Lilith (oni z kolei mają w d... czy płacimy więcej czy nie). Stąd raczej pies pogrzebany, chyba że mielibyśmy lokalizację w PL. Dla Waszej informacji, cała Europa płaci więcej niż powinna bo każdą walutę przelicza się po zbojeckim kursie na USD (sprawdzałem z ludźmi z Niemiec i Holandii - płacą sporo więcej niż faktyczny kurs EURO do Dolara).

Pozdrawiam wszystkich